W czasie deszczu dzieci się nudzą…

  • 5,0
  • 1
W czasie deszczu dzieci się nudzą…
W czasie deszczu dzieci się nudzą…

W czasie deszczu dzieci się nudzą…

  • 5,0
  • 1

W czasie deszczu dzieci się nudzą…?

… i nie tylko dzieci. Aura jesienna nie sprzyja spontanicznym zrywom, dlatego warto mieć pod ręką przepis na WOLNY CZAS!

Niemożliwe? A jednak! Delecta znalazła sposób na to, aby wygenerować w ciągu dnia chwilę na zryw, który wyprodukuje w organizmie trochę endorfin. Co powiecie na spacer z psem? Spokojnie, to nie jest opcja tylko dla właścicieli i właścicielek czworonogów! Przepis można modyfikować dowolnie, a nawet ograniczyć go tylko do słodkiego momentu.

Wolny czas można zagospodarować również w inny sposób, np. w pomoc dla dzieciaków przeżywających pierwsze wrześniowe przeprawy przez zadania domowe. Pamiętacie, jak to było z Waszym odrabianiem lekcji? Samodzielność samodzielnością, ale to są takie momenty, w których rodzicielska pomoc jest nieoceniona, a sam proces edukacyjny można łatwo osłodzić.

Jeśli lubicie spędzać czas przy wypiekach, a przed Wami perspektywa popołudnia w domu, możecie również skorzystać z przepisu na kruche koperty z jabłkami i cynamonem. Są łatwe w przygotowaniu, ale składanie samych kopert może zamienić się w kreatywne zawody, które wypełnią Wam jesienny czas. A potem, niezależnie od zwycięzcy, wspólne szamanie!

Oceń przepis 5,0
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
W czasie deszczu dzieci się nudzą…
Średnia ocena: 5,0
Ilość ocen: 65