Słodko + zimno = ufff!

  • 5,0
  • 0
Słodko + zimno = ufff!
Słodko + zimno = ufff!

Słodko + zimno = ufff!

  • 5,0
  • 0

Słodko + zimno = ufff!?

Pamiętacie, jak narzekaliście na zimę? Dziś oddalibyście wiele za trochę chłodu. Do zimy daleko, ale na orzeźwienie coś się znajdzie!

W taki upał nie chce się jeść, prawda? A przecież trzeba! Nikt nie chce zmuszać się do jedzenia, dlatego trzeba jeść to, na co się ma ochotę!

I trzeba sprawiedliwie przyznać, że często są to orzeźwiające słodkości… Co przychodzi Wam na myśl, kiedy w głowie włącza się połączenie lato + deser? Strzelamy w ciemno: LODY!

Sezon na owoce jagodowe w pełni, nie można przegapić takiej okazji. Zamiast raczyć się gotowymi wyrobami, wystarczy poświęcić chwilę, żeby stworzyć swoje własne mrożone łakocie. W tym roku królują lody borówkowe! Ich kwaskowatość przełamana słodkością cukru daje połączenie, które zaspokoi każdego spragnionego łasucha.

Korzystajcie z tej owocowej dobroci! W tak piękną pogodę sprawdzają się wszelkiego rodzaju smoothie. Wybieracie swoje ulubione owoce, miksujecie z jogurtem naturalnym i lodem, a na wakacyjny mood – trochę egzotyki. Może cukier kokosowy? Albo ten ze skórką cytrynową?

Każda wersja będzie doskonała. Na zdrowie!

Oceń przepis 5,0
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Słodko + zimno = ufff!
Średnia ocena: 5,0
Ilość ocen: 49