Przetwory… CZAS, START!

  • 3,0
  • 1
Przetwory… CZAS, START!
Przetwory… CZAS, START!

Przetwory… CZAS, START!

  • 3,0
  • 1

Jak przygotować Przetwory… CZAS, START!?

Wylegiwanie się nad wodą, orzeźwiające koktajle, świeże owoce HALO! Pamiętajcie, że to czas na zrobienie… zapasów na jesień!

Nawet jeśli temperatury przekraczają czasem granice wytrzymałości, nie ma się co oszukiwać – kochamy lato! I wszystkie dobrodziejstwa, jakie za nim idą. Na pewno każdy z nas przeżył ten moment, kiedy w środku zimy marzą się świeże owoce prosto z ogródka… Halo, halo! To jest TEN moment! Jeśli chcemy mieć w mroźne dni przynajmniej namiastkę lata, musimy zadbać o to sami!

Z odsieczą przychodzą dżemixy Delecta! Zamkną dla Was letnie smakowe doznania w słoiczkach i to w bardzo prosty sposób.

Najpierw zadbajcie o zbiory! Potrzebujecie kilograma ulubionych owoców (lub kogoś, komu chcecie zrobić przyjemność zimową porą) i trochę cukru. To może być właściwie wszystko, na co przyjdzie Wam ochota!

Zobaczcie, jak to wygląda z dziką różą. Konfitura różana jest jedną z najpopularniejszych, warto mieć ją w swoich zapasach. Chociażby dlatego, że wspaniale pasuje do babeczek.

Spróbujcie! Zatrzymany smak lata działa czasem jak dobry antydepresant. I pokazuje, że własna spiżarka była domeną nie tylko naszych babć! Teraz Wasze domowe spiżarnie mogą być równie dobrze pooznaczane dzięki etykietom na słoiki, które znajdziecie tutaj.

Oceń przepis 3,0
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...
Przetwory… CZAS, START!
Średnia ocena: 3,0
Ilość ocen: 52