Przetwory… CZAS, START!

  • 3,0
  • 1
Przetwory… CZAS, START!
Przetwory… CZAS, START!

Przetwory… CZAS, START!

  • 3,0
  • 1

Przetwory… CZAS, START!?

Wylegiwanie się nad wodą, orzeźwiające koktajle, świeże owoce HALO! Pamiętajcie, że to czas na zrobienie… zapasów na jesień!

Nawet jeśli temperatury przekraczają czasem granice wytrzymałości, nie ma się co oszukiwać – kochamy lato! I wszystkie dobrodziejstwa, jakie za nim idą. Na pewno każdy z nas przeżył ten moment, kiedy w środku zimy marzą się świeże owoce prosto z ogródka… Halo, halo! To jest TEN moment! Jeśli chcemy mieć w mroźne dni przynajmniej namiastkę lata, musimy zadbać o to sami!

Z odsieczą przychodzą dżemixy Delecta! Zamkną dla Was letnie smakowe doznania w słoiczkach i to w bardzo prosty sposób.

Najpierw zadbajcie o zbiory! Potrzebujecie kilograma ulubionych owoców (lub kogoś, komu chcecie zrobić przyjemność zimową porą) i trochę cukru. To może być właściwie wszystko, na co przyjdzie Wam ochota!

Zobaczcie, jak to wygląda z dziką różą. Konfitura różana jest jedną z najpopularniejszych, warto mieć ją w swoich zapasach. Chociażby dlatego, że wspaniale pasuje do babeczek.

Spróbujcie! Zatrzymany smak lata działa czasem jak dobry antydepresant. I pokazuje, że własna spiżarka była domeną nie tylko naszych babć! Teraz Wasze domowe spiżarnie mogą być równie dobrze pooznaczane dzięki etykietom na słoiki, które znajdziecie tutaj.

Oceń przepis 3,0
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...
Przetwory… CZAS, START!
Średnia ocena: 3,0
Ilość ocen: 52