Po prostu zróbmy to razem!

  • 5,0
  • 0
Po prostu zróbmy to razem!
Po prostu zróbmy to razem!

Po prostu zróbmy to razem!

  • 5,0
  • 0

Po prostu zróbmy to razem!?

#doItTogether to idea, która zbliża członków rodziny we wspólnym… wykonywaniu obowiązków! Myślicie, że zadziała u Was w domu?

Jak często myślicie o podziale obowiązków we własnym domu? No właśnie… nie ma o czym myśleć, trzeba działać! Delecta i Indesit łączą siły i pokazują, że idea #DoItTogether, czyli #ZróbmyToRazem ma siłę, aby wejść do polskich rodzin.

Każdemu z nas zależy na oszczędności czasu i pielęgnowaniu relacji rodzinnych. Wiecie, że wspólne wykonywanie obowiązków może się do tego przyczynić? Rodzina jest najważniejsza, raporty tylko potwierdzają tę tezę. Nie oznacza to jednak, że możemy porzucić dla niej codzienne zadania.

To relacja win-win. Wspólne obowiązki oznaczają więcej czasu razem! Fajnie jest być ze sobą w tych dobrych chwilach, ale warto wspierać się też w tych mniej przyjemnych. I tym samym zmieniać je w fajniejsze!

Statystyki są nieubłagane – w największym zakresie to ciągle kobiety zajmują się domem. Z okazji Dnia Matki chcemy nieco zmienić ten trend! Zapraszamy do konkursu, który Delecta organizuje wspólnie z marką Indesit. Do wygrania lodówka z linii eXtra, a jako zadanie konkursowe – dobry uczynek. Dla Mamy! Poznajcie szczegóły na delektujemy.pl i weźcie udział w zabawie. Zróbmy to razem!

Oceń przepis 5,0
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Po prostu zróbmy to razem!
Średnia ocena: 5,0
Ilość ocen: 57