Letnie smaki

  • 5,0
  • 0
Letnie smaki
Letnie smaki

Letnie smaki

  • 5,0
  • 0

Letnie smaki?

Krem może się roztopić, a na kruche ciasto nie zawsze jest ochota. Hmmm… co by tu na lato? Jak to co? GALARETKI! 

Lato to świeże owoce, zdrowe koktajle, lody… A co z galaretkami? Takie smaki z dzieciństwa! Nie można o nich zapominać w te słoneczne dni, bo mogą okazać się ratunkiem i alternatywą dla deserów, które nie wytrzymają temperatur za oknem. Poza tym są lekkie i smaczne!

Oto 3 powody, dla których warto dać sobie galaretkową przyjemność.

Przede wszystkim: są łatwe w przygotowaniu. Potrzebujesz do nich tylko wody, odstawiasz do lodówki i… z wolnym czasem robisz co chcesz!

Po drugie: SĄ MOCNO OWOCOWE! Agrest, truskawka, czarna porzeczka, wiśnia, gruszka… Ta lista nie ma końca, dlatego z pewnością każdy znajdzie na niej coś dla siebie!

Po trzecie: pobudzają kreatywność. Szczególnie przezroczysta galaretka Delecta daje pole do popisu. Można zamrozić ją w foremce na lód, można „zahibernować” w niej owoce. Może służyć jako wypełnienie bazy do ciasta (tarta z galaretką? Czemu nie!). Ile ludzi, tyle możliwości!

A do tego wszystkiego przetrzyma upał. Nie spłynie na stół jak czekolada i nie zmieni swojego smaku jak krem. To co? Dopuścicie ją do biesiady? 

3 powody to dopiero początek! Sami odkrywajcie kolejne zalety tego deseru. Macie już pomysł, do czego je wykorzystacie? A może klasycznie, solo i bez żadnych dodatków? Tak jest w sumie najprościej. I może najlepiej!

Oceń przepis 5,0
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Letnie smaki
Średnia ocena: 5,0
Ilość ocen: 44