Łasuch na całe życie

  • 5,0
  • 0
Łasuch na całe życie
Łasuch na całe życie

Łasuch na całe życie

  • 5,0
  • 0

Łasuch na całe życie?

Mamy zazwyczaj dostają kwiaty, a z Tatą zawsze jest problem! Spokojnie, ze słodyczy nie wyrasta się tak szybko. A nawet w ogóle! Pamiętajcie, Dzień Ojca już za pasem, dlatego warto zaopatrzyć się w słodkie prezenty.

23 czerwca świętujemy Dzień Ojca. I rodzi się odwieczny problem… co w prezencie? Mama dostała piękny bukiet kwiatów, ale do Taty kwiaty jakoś średnio pasują. Na szczęście jest coś, co sprawdza się zawsze. Wiedzieliście, że Tatusiowie są całkiem niemałymi łasuchami?

Dlatego na pewno sprawicie Tacie ogromną przyjemność własnoręcznie wykonany deser!

Co powiecie na piętrowy tort z… gofrów? Tak, z gofrów! Do tego jogurtowy krem i sezonowe owoce. Może Tata ma jakieś ulubione? Zawsze można je dodać do tortu i mnożyć szczęście.

Można też sprawić, że Dzień Ojca zmieni się w Dzień Dziecka. Dla Taty! Jak? Wystarczy wyciągnąć jego wspomnienia z dzieciństwa i przygotować galaretki z owocami. Kiedyś był to jeden z najbardziej kultowych deserów! Tylko, żeby nie było nudno, tchnijmy w nie trochę fantazyjnych dodatków. Owoce? Żelki? Jadalne kwiaty? Opcji jest wiele!

Słodkości słodkościami, jednak najważniejsza jest Wasza pamięć. Cokolwiek przygotujecie, Tata na pewno się ucieszy. Dlatego nie zapomnijcie powiedzieć mu po prostu: DZIĘKUJĘ!

Oceń przepis 5,0
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Łasuch na całe życie
Średnia ocena: 5,0
Ilość ocen: 52