Grill na słodko

  • 5,0
  • 1
Grill na słodko
Grill na słodko

Grill na słodko

  • 5,0
  • 1

Grill na słodko?

Polska grilluje! Stoły pełne sałatek, słonych przekąsek i treściwego jedzenia. Nie oszukujcie się – na słodkości miejsce zawsze się znajdzie!

Lato to czas diet? Bzdura! Polski grill dzielnie walczy z tą teorią. Poza tym nadprogramowe kalorie można spalać w okresie letnim na milion sposobów. Jeśli macie  za sobą rowerowe wycieczki, długie spacery czy godziny spędzone w wodzie, zasłużyliście na babeczkę z konfiturą różaną lub ciasteczko z żółtek z dżemem. Oczywiście… jeśli wasi grillowi towarzysze jeszcze ich nie zjedli.

Węgiel tak długo się rozpala… do dań z grilla jeszcze trochę czasu, niech więc owoce umilą to oczekiwanie. Owoce w tarcie musli na przykład. Uwaga! Istnieje możliwość, że ta tarta będzie lepsza niż docelowe dania główne. Należy sprawdzić to samodzielnie!

A może idziecie na grilla jako goście, wszystko już gotowe, ale głupio tak z pustymi rękami? Tarta borówkowa z bezą Delecta to idealna karta wstępu. Odpowiednio owocowa, będzie pasować do pierwszej kawy. I tylko do niej, bo prawdopodobnie drugiej już nie doczeka!

A wieczór jeszcze taki dłuuuugi… Bawcie się dobrze!

Oceń przepis 5,0
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Grill na słodko
Średnia ocena: 5,0
Ilość ocen: 47