Dzień Dziecka – święto słodyczy

  • 5,0
  • 0
Dzień Dziecka – święto słodyczy
Dzień Dziecka – święto słodyczy

Dzień Dziecka – święto słodyczy

  • 5,0
  • 0

Dzień Dziecka – święto słodyczy?

Od tego święta słodszy jest chyba tylko tłusty czwartek! Wszyscy wiemy, że dzieciaki uwielbiają słodycze. W tym roku świętujemy tylko wyjątkowymi i kreatywnymi deserami!

Dzieciaków raczej nie trzeba zachęcać i przekonywać do spróbowania deseru! Nawet jeśli obiad zakończył się awanturą, to na słodkości miejsce w żołądku zawsze się znajdzie. Legenda głosi, że dzieciaki mają na deser osobny brzuszek… Może to prawda?

Bez względu na to, gdzie mieszczą te wszystkie pyszności, warto serwować im je w kreatywnej formie. Szczególnie w czerwcu, to przecież ich miesiąc!

Do marzycieli i marzycielek kochających tęczowe smaki galopują galaretkowe babeczki jednorożce. Te magiczne stworzenia zachęcą do wspólnej zabawy, bo dzięki Fajnym Pisakom XXL można je ozdobić wedle własnego uznania! Przecież wyobraźnia każdego dziecka rządzi się własnymi prawami.

Pozostajemy w świecie dziecięcych fantazji. Może czas oderwać się trochę od ziemskich spraw i to… dosłownie. Lecimy w kosmos! Kosmiczne babeczki zachwycą przyszłych astronautów i astronautki, ale również tych, którzy lubią sięgać gwiazd.

Którą opcję wybieracie? A może macie opcję numer trzy?

Kreatywne desery to nie tylko dobry sposób na świętowanie Dnia Dziecka, ale również na urodziny czy inną uroczystość. Chociaż dla niektórych Dzień Dziecka trwa cały rok. I dobrze!

Oceń przepis 5,0
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Dzień Dziecka – święto słodyczy
Średnia ocena: 5,0
Ilość ocen: 61