Babie lato w kuchni

  • 5,0
  • 0
Babie lato w kuchni
Babie lato w kuchni

Babie lato w kuchni

  • 5,0
  • 0

Babie lato w kuchni?

Właściwie to babeczkowe. Bo fajnie spędzić letni dzień z dobrą babeczką! Babeczki do rozmów wybierzcie same, a te na stół znajdziecie w poniższych inspiracjach!

Kobiece spotkania są potrzebne. Inspirujemy się nawzajem, rozumiemy i wspieramy. To niezwykle istotne. Nieważne czy są to spotkania na szczycie, poruszające tematy ważne czy też towarzyskie „sabaty czarownic”. Zawsze warto mieć pod ręką dodatkowe babeczki!

Kobiety często żyją zgodnie z naturalnym rytmem, dlatego sezonowość może mieć znaczenie w wyborze odpowiednich babeczek do towarzystwa.

W porze letniej, kiedy nie trzeba siedzieć w domu, kroku na pewno dotrzymają babeczki piknikowe z bakaliami. Jesteśmy kreatywne i nie lubimy nudy. Każda z nas wie, że pod słowem „bakalie” ukrywają się „wielkie możliwości”. Zainspirujcie się klasyką z przepisu, ale śmiało modyfikujcie smaki. Orzechów i bakalii jest przecież cała masa, a warto dogadzać sobie według gustu!

A gdy przyjdą zimowe wieczory, warto sięgnąć do spiżarki. Konfitury same się nie zjedzą! Mogą za to służyć jako nadzienie do wypieków. Co towarzystwo powie na babeczki z konfiturą różaną? To taki klasyk, który zaspokoi każde wymagające podniebienie. Podobnie jak w babeczkach piknikowych, tutaj też nie zamykamy się na alternatywy. Konfitura morelowa lub konfitura bananowa z cukrem o smaku kokosowym i kurkumą mogą sprawić, że babeczki nabiorą zupełnie nowego charakteru. A jak wiadomo – ile kobiet, tyle smaków.

Ważne, żeby każda z Was znalazła coś dla siebie!

 

 

Oceń przepis 5,0
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Babie lato w kuchni
Średnia ocena: 5,0
Ilość ocen: 51