Polskie owoce wracają do łask!

Eksperymentujemy w kuchni i poszukujemy nowych, egzotycznych smaków. Wspaniale! Warto jednak pamiętać, żeby nie popaść w skrajność, bo cudze chwalicie, swego nie znacie!

Z polskimi owocami często kojarzą się wspomnienia z dzieciństwa, ogród u babci. Czasem można wrócić do tych wspomnień i odświeżyć je we współczesnej wersji.

Owocowe Kubki FIT to gratka dla smakoszy polskich smaków. Dopieszczą podniebienie każdego łasucha! Kwaskowata czerwona porzeczka to coś dla fanów leśnych owoców. Oprócz smaku, dobrze wpływa na ciśnienie krwi.

Tradycyjnym polskim owocem jest także pigwa. Choć dużo mniej popularna, jest bogata w witaminę C oraz wiele innych witamin, a także pierwiastki mineralne. Dlatego powinna być obecna w każdej diecie! Mocno wzmacnia organizm, również w walce z grypą i przeziębieniem, a jej smaku nie da się pomylić z niczym innym.

Za słodko? Za kwaśno? Jest jeszcze trzecie wyjście – aronia. Jest cierpka w smaku, ale jej właściwości zdrowotne są nie do przecenienia – to antidotum na choroby cywilizacyjne: nadciśnienie, miażdżycę, nowotwory i schorzenia oczu. Wzmacnia również naczynia krwionośne.

To co? Który Owocowy Kubek FIT pójdzie w obroty jako pierwszy? 🙂

Poznaj produkt

Sprawdź