(Nie)zwykła superbohaterka

Zazwyczaj to zwykłe kobiety, które na pierwszy rzut oka nie wyróżniają się z tłumu. Często jednak pod płaszczem codzienności ukrywają peleryny superbohaterek!

Pewne rzeczy w domu robią się same, tak po prostu. Nie zwracamy na nie uwagi, dopóki… ich nie zabraknie! Najczęściej za tymi niewidzialnymi czynnościami stoi ona – Mama.

Historia o drugim etacie wydaje się przesadzona? Niekoniecznie. Według najnowszego raportu przygotowanego na zlecenie marki Indesit (w ramach kampanii #DoItTogether, czyli #ZróbmyToRazem), prawie połowa Polek poświęca do 5 godzin dziennie na obowiązki domowe. Gdzie w tym wszystkim znaleźć czas dla siebie?

Maj to miesiąc Mam. 26 maja obchodzimy w Polsce Dzień Matki. Oprócz kwiatka warto przyjrzeć się wszystkiemu, co nasze rodzicielki robią dla nas na co dzień.
I wyręczyć je w tych działaniach, nie tylko 26 maja!

Na pewno to dobra okazja, żeby podziękować za trud i troskę. Jak wiemy, do serca można trafić różnymi drogami. Delecta wie, że przez żołądek do serca trafia się bardzo skutecznie! Może warto swoje „dziękuję” wyrazić samodzielnie upieczonym ciastem lub przygotowaniem innego deseru?