Miło(ść) dla wszystkich!

Nie masz z kim świętować Walentynek? Nie szkodzi! To święto miłości, a miłość można okazywać wszystkim, którzy są nam bliscy! Dlatego zaproś osoby, które dużo dla Ciebie znaczą, ale przedtem przygotuj dla nich coś pysznego!

Święto miłości, chociaż mocno kojarzone z celebrowaniem we dwoje w romantycznych okolicznościach, wcale nie oznacza samotnego siedzenia w domu, jeśli nie mamy drugiej połówki! Mamy przecież bliskich i przyjaciół, do których żywimy wiele ciepłych emocji i możemy okazać im je właśnie w tym dniu!

Chcecie spędzić naprawdę słodki wieczór? Czas na desery, którymi można się dzielić po równo, bez faworyzowania! Na takie okazje najlepiej sprawdzą się przede wszystkim babeczki. Delecta na Walentynki proponuje przygotować je w dwóch słodkich smakach.

Dla tych, którzy kochają czekoladę (i to też jest miłość prawdziwa!), najlepsze będą babeczki brownie mocno czekoladowe. Duże kawałki belgijskiej czekolady sprawią, że goście naprawdę zakochają się w tych słodkościach!

Jest też coś dla tych, którym słodkości zawsze mało. Dolce vita? Tylko z karmelowymi babeczkami brownie z czekoladą! Zadowolą największego łasucha.

Pamiętajcie, że to jednak wieczór walentynkowy! Ma być miło(ść) dla wszystkich! Wystarczy do gotowych babeczek powbijać piki z ciepłymi i emocjonalnymi komunikatami. Dopiero wtedy babeczki nabierają charakteru, a my możemy okazać bliskim swoją sympatię, nie mówiąc ani słowa!