Dzieci + warzywa i owoce = Owocowy Kubek KIDS

Dzieciaki często marudzą przy jedzeniu owoców i warzyw. Wolą słodycze, wiadomo! Jak pogodzić przyjemne z pożytecznym? Dzięki produktom, które mają w składzie 100% naturalne składniki, jak witamina C, sok z marchwi i puree z marchewki. Sprawdźcie!

Dzieci to bardzo wybredni smakosze! Wybierają tylko swoje ulubione, najlepiej słodkie smaki. Rodzicom bardzo trudno jest trafić w ich gusta tak, aby dostarczyć pociechom smaczne, a jednocześnie dobre dla zdrowia przysmaki.

Delecta przychodzi z pomocą! Owocowy Kubek KIDS to najlepszy sposób, aby wprowadzić do diety dzieci to, co dobre dla ich organizmów. Ich skład jest dobierany na tyle starannie, aby dzieci mogły cieszyć się smakiem, a rodzice byli spokojni o wpływ produktów ma zdrowie ich latorośli.

W każdym ze smaków znajduje się zdrowa marchewka, która zawiera m.in. wapń, żelazo oraz witaminy A, B1, B2, K i C. Teraz wystarczy znać upodobania swojego malucha i połączyć karotkę z owocem, który stworzy niepowtarzalny smak.

Opcja pierwsza – soczysta pomarańcza. Coś dla amatorów cytrusów i kwaśniejszych smaków. Porządna dawka witaminy C!

Opcja druga – kuszące jabłko. Znany i lubiany smak, który trafi w klasyczne gusta i smaki z dzieciństwa. Źródło błonnika!

Opcja trzecia – słodki banan. Słodkości nigdy za wiele, a banan da również uczucie sytości. Najbardziej egzotyczny z dostępnych smaków!

Gotowi, aby dać dzieciakom to, co przyjemne i pożyteczne? I to w jednym deserze!

Poznaj produkt

Sprawdź