Najsłodszej Mamie…

  • 5,0
  • 0
Najsłodszej Mamie…
Najsłodszej Mamie…

Najsłodszej Mamie…

  • 5,0
  • 0

Najsłodszej Mamie…?

Galaretka? Lody? Ciasto? Najlepszy deser na Dzień Matki to ten dany od serca, ale warto mieć kilka opcji pod ręką!

Kochasz wypieki swojej Mamy? Dzień Matki to dobra okazja, żeby zamienić się rolami! Czas stanąć za sterami kuchni i odwdzięczyć się jej jakąś słodkością!

Tylko… co jeśli nie mamy żadnego pomysłu?

Marka Delecta podrzuca kilka sprawdzonych i pysznych pomysłów!

Maj to gorący miesiąc, więc można podać coś dla ochłody. To tradycyjne święto, dlatego klasyczne desery są jak najbardziej na miejscu. Oto pewniak: sernik na zimno.

A może Mama lubi podróżować? Zafundujmy jej więc podróż do słonecznej Italii. I to bez ruszania się z domu! Wystarczy przygotować to pyszne tiramisu z mascarpino i krzyknąć „mamma mia!”. Z zachwytu, rzecz jasna!

Nie zapominajmy, że to dobry moment, aby sięgnąć po owoce! Pasują do niejednego deseru – wszystko zależy od Waszej wyobraźni i gustu Mamy! Zadecydujcie czy na stole będzie królować tarta z galaretką czy owocowy deser mascarpino.

Co jeśli Mama jest fanką kawy i niekoniecznie lubi typowe słodkości? W tym wypadku tiramisu odpada, ale SPOKOJNIE! I na to mamy sposób. To rozwiązanie nawet dla tych najbardziej zagonionych! Kreatywne kawowe kostki lodu są idealne to stworzenia przepysznej kawy mrożonej! Można się nią delektować w majowym słońcu. Dobra rada: lato za pasem, więc warto kilka takich kostek trzymać w zamrażarce. Tak na wszelki wypadek!

Faworyt wybrany? A może znajdą się czas i chęci na więcej? Niech to będzie najsłodsze święto!

Oceń przepis 5,0
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Najsłodszej Mamie…
Średnia ocena: 5,0
Ilość ocen: 49