Słodkie afrodyzjaki na Walentynki

Nie wszyscy kochają ostrą paprykę czy egzotyczne przyprawy. Niech w te Walentynki afrodyzjakami będą słodkości, które sprawią przyjemność wszystkim!

Miłość to uczucie, które zmienia człowieka. Błysk w oku, szybsze bicie serca i ogólna szczęśliwość. Każdy z nas przeżył to przynajmniej raz! Na świecie istnieje wiele sposób, aby uczynić miłość jeszcze bardziej fascynującą.

Afrodyzjaki bardzo często owiane są magiczną tajemnicą i kojarzą się z egzotycznym jedzeniem. Na szczęście my mamy na to swój sprawdzony sposób. Nie bez powodu „przez żołądek do serca” jest jednym z najprawdziwszych polskich przysłów!

Jak przygotować się na słodkie świętowanie? Oto propozycje!

  • Eklerki – pochodzą z Francji, najbardziej romantycznego kraju! Czy może być lepsza rekomendacja na Walentynki? Poznajcie ich kremowy smak i czekoladową polewę! Poza tym eklerki można podzielić na pół. To ułatwia ich jedzenie i daje możliwość DZIELENIA SIĘ!

Zobacz przepis

  • Babeczki brownie mocno czekoladowe – słodyczy nigdy za wiele! Babeczki z podwójną czekoladową mocą można zjeść lub komuś podarować. A może i to,
    i to? 🙂

Zobacz przepis

  • Czekoladowe brownie – tak, czekolada to też afrodyzjak i na dodatek ogólnie dostępny. 🙂 Kto oprze się takiemu smakołykowi? Klasyk, który rozgrzeje każde serce!

Zobacz przepis

Która z tych propozycji trafia w gusta Waszej miłości?