Zrób to dla mamy!

  • 5,0
  • 0
Zrób to dla mamy!
Zrób to dla mamy!

Zrób to dla mamy!

  • 5,0
  • 0

Zrób to dla mamy!?

Ona wiele robi dla Ciebie. A Ty dla niej? Delecta daje Ci doskonałą okazję na zrobienie czegoś dla mamy z okazji jej święta!

Mamy są niesamowite, bo potrafią robić tysiąc rzeczy na raz! Czasem nawet nie zauważamy, kiedy te rzeczy po prostu się DZIEJĄ… No tak, same się dzieją. 🙂 Nadchodzi 26 maja. To ten dzień, kiedy czas przejąć stery w domu i zrobić coś dla tej boskiej istoty!

Zacznijmy od domu. Zawsze, naprawdę ZAWSZE jest coś do zrobienia. Obowiązki domowe to niekończąca się lista. Niech każdy wybierze z niej coś dla siebie i dodatkowo przejmie zadania rodzicielki! W dniu swojego święta zasługuje ona na stuprocentowy odpoczynek. Uwaga! To nie jest prezent! Mamy nie są od robienia prac domowych. To, że zazwyczaj ogarniają więcej niż inni domownicy, wynika z ich dobrej woli i supermocy! Dlatego zaangażowania w domowe obowiązki nie możemy traktować jak gest na Dzień Matki. Niech to będzie codzienne wsparcie w myśl idei #DoItTogether, czyli #ZróbmyToRazem!

Kwiatki, słodkość, drobnostka, emocjonalny gest. Mamy nie oczekują wielkich prezentów. Jeśli możemy sobie na taki pozwolić – super! Nie zadręczajmy się jednak, jeśli mamy ograniczony budżet. W takie święta dużo ważniejsze są gesty. Szczególnie takie, o których zapominamy na co dzień.

Co jeszcze można zrobić dla mamy na Dzień Matki? Wziąć… udział w konkursie, który organizuje marka Delecta we współpracy z marką Indesit! To zaskakująca forma, ale daje satysfakcję i nagrody, które na pewno ucieszą wszystkich domowników. Najfajniejsze w tym konkursie jest to, że już na poziomie wykonywania zadania konkursowego dajecie sobie nagrodę, którą wspólnie możecie się cieszyć. 😉

Oceń przepis 5,0
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Zrób to dla mamy!
Średnia ocena: 5,0
Ilość ocen: 48