Wykorzystaj studencki kwadrans

  • 5,0
  • 0
Wykorzystaj studencki kwadrans
Wykorzystaj studencki kwadrans

Wykorzystaj studencki kwadrans

  • 5,0
  • 0

Wykorzystaj studencki kwadrans?

Każdy student wie, że 15 minut to dużo czasu. Można wykorzystać go na różne sposoby, na przykład zjeść coś pysznego! Może budyń? 🙂

Kwadrans – ulubiona jednostka czasowa studentów! Daje im wiele możliwości, których nie mają inni ludzie. Nie każdy przecież może spóźnić się 15 minut do pracy, nie mówiąc już o punktualnym rozpoczęciu lekcji w szkołach. Może dlatego studenci wiedzą lepiej, jak na różne sposoby można wykorzystać ten czas!

Przepisanie referatów, przygotowanie prezentacji, systematyzacja materiału przed egzaminem… Naprawdę, kreatywność studentów nie zna granic. To ważne 15 minut często jest też jedyną przerwą, żeby między zajęciami wrzucić coś na ząb. Ile można jeść kanapki? Na ciepły obiad to za mało, a do tego – to w sumie pora na coś słodkiego… Uwaga, Delecta ma rozwiązanie, które spełnia wszystkie niezbędne kryteria! Budyń, który można przygotować szybko, na ciepło i który dostarczy dużo słodkości!

Tęsknota za domem? Ochota na coś „jak od babci” lub „jak mama robiła”? Budyń ze słoika na pewno nie smakowałby dobrze, dlatego jest lepsze rozwiązanie na waniliową lub czekoladową przyjemność – pyszne budynie na jedną porcję Z serca natury! A dla tych, którzy mają ochotę na coś bardziej wymyślnego, czekają dwa wyjątkowe smaki: karmel z solą i malina z mascarpone.

To co? Na co wykorzystasz kolejny studencki kwadrans?

Oceń przepis 5,0
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Wykorzystaj studencki kwadrans
Średnia ocena: 5,0
Ilość ocen: 62