Święta na spokojnie!

Świąteczna gorączka nadciąga wielkimi krokami! Czas zmierzyć się z nią w nowy sposób. W tym roku stawiamy na rodzinne relacje, przygotowania bez pośpiechu i powrót do dziecinnej radości.

Boże Narodzenie to czas odpoczynku i rodzinnego czasu. Jednak dni przedświąteczne zazwyczaj spędzamy w takim biegu, że same święta kojarzą nam się z okresem, w którym na nic nie mamy siły.

Czy można tego uniknąć? Można, tylko trzeba sięgnąć po pomoc i zmienić nastawienie!

Na przykład pierniczki. Nie trzeba czekać z ich przygotowaniem na ostatni moment! Co więcej, te kilkudniowe, chrupiące, są czasem dużo bardziej pożądane niż te świeże! Dlatego nie czekaj na wigilijny poranek i zajmij się pierniczkami w wolnej chwili, wcześniej.

Dekoracje do pierniczków? Dziecinnie proste! Z Fajnymi Pisakami XXL ozdabianie będzie przyjemne i proste. Jeśli nie czujesz w sobie artystycznej weny, oddaj tę przyjemność dzieciakom. Na pewno świetnie będą się bawić!

Takie udekorowane pierniczki dają możliwości na zdobycie nagród! Wystarczy zgłosić je w świątecznym konkursie marki Delecta. Do wygrania zestawy pościeli, która wprowadzi magiczny nastrój, oraz roboty kuchenne, które przyspieszą i ułatwią kuchenne zmagania. Do tego czekają zestawy produktów marek Delecta i Bakalland, czyli wszystko to, co kochamy szczególnie w okresie zimowym. Spróbuj swoich sił w konkursie!