Oszczędzajcie wspólny czas

W natłoku obowiązków mamy dla siebie coraz mniej czasu. Hmmm… a gdyby tak połączyć przyjemne z pożytecznym i zyskać na WSPÓLNYM czasie?

Jak pokazują badania, podział obowiązków w polskich domach jest ciągle kwestią sporną. Dane z raportu przeprowadzonego na zlecenie marki Indesit potwierdzają, że stereotypy mocno zakorzeniły się w naszej codzienności. Na szczęście można spojrzeć na to z innej strony i wyciągnąć pozytywne wnioski.

Na co Polacy i Polki poświęcaliby swój czas, gdyby mieli mniej na głowie? Ankietowani są zgodni – na dwóch pierwszych miejscach stawiają „czas z rodziną” i „odpoczynek”. Skoro mamy takie same cele, dlaczego ich nie realizujemy?

Czas na postawienie małych kroków, które wpłyną na codzienny komfort. Jeśli chcemy spędzać więcej czasu ze sobą, musimy szybciej uporać się z obowiązkami. Jak? Przez ich sprawiedliwy podział.

Dołączcie do akcji marki Indesit – #DoItTogether, czyli #ZróbmyToRazem. Poświęćcie chwilę na analizę tego, co jest do zrobienia w domu i kto tak naprawdę się tym zajmuje. Czasem małe modyfikacje potrafią zdziałać cuda! Podzielcie się pracą, pomagajcie sobie i odciążajcie w codziennych zadaniach. Niestety nie ma na to złotego rozwiązania, ale sam fakt, że pochylicie się wspólnie nad tym zagadnieniem i razem go rozwiążecie, zbliży Was i pozwoli jeszcze bardziej cieszyć się wspólnym WOLNYM czasem.

Uwierzcie, jest się czym dzielić! Obowiązki to nie tylko sprzątanie. To także małe naprawy, zakupy, gotowanie czy opieka nad dziećmi. Może ktoś z Was lubi coś robić bardziej? Może są obowiązki, których zupełnie nie lubicie, ale w zamian możecie przejąć inne?

A może jesteście w tej mniejszości, która już teraz świetnie sobie radzi z podziałem obowiązków domowych? Podzielcie się swoimi sposobami, jak zadowolić wszystkich domowników i dać sobie więcej wspólnego czasu!